אתר מקצועי מסחר יומי בחוזים עתידיים

 
סדנה למסחר יומי בחוזים עתידיים -הצטרפ/י היום למקצוענים  |  שכר הוגן ב 60 דקות ביום  |  Blog  |  סדנה מקצועית למסחר יומי - כניסה חופשית  |  שיטת מסחר " בר התעייפות "  |  פורומים  |  סדנה מעשית לניתוח ביד אסק  |  מסחר דמו בסיירה - סרטון הדרכה  |  akivas-trades  |  
לסחור איתנו און ליין חינם
הצטרפו לעקיבא ומשה
בימי חמישי למסחר און ליין איתנו.הכלים והשיטה שמייצרים כסף
פרטים נוספים והרשמה  ...
 
 
 
טרידים נבחרים בערוץ שלנו
Loading...
Chat with me or call me
סיירה צארט חינם Free sierrachart 
הנסיקה המטאורית של שוק ההשקעות האמריקני

שוק ההשקעות האמריקני הראה התאוששות מרשימה בשנה האחרונה לאחר הנפילה הגדולה בשנת 2008. נסיקת השוק נמשכת בעיקר בשני הרבעונים האחרונים של השנה.

מצב האג"ח והמניות האמריקניות

בתי השקעות העוסקים בניהול תיקי השקעות מתלהבים, בזהירות, מסימני ההתאוששות במשק האמריקני. האג"ח לעשר שנים הראו יציבות ושמירה על רמה גבוהה, יחד עם זאת, הפערים בין אג"ח לשנתיים ואג"ח לעשר שנים עדיין גבוהים. שוק המניות האמריקאי נראה אטרקטיבי עם מכפיל רווח עתידי של 13.7 המאותת על מחירים סבירים עד זולים ותשואות רווח גבוה מעלות המימון ימשיכו לתדלק את ה- Bay Back.

האם מדובר בהתאוששות השוק האמריקני?

על פי מדדים שונים שפורסמו אתמול עושה רושם כי לאחר המשבר אשר פקד את ארצות הברית, השוק האמריקני מתחיל לחזור אל עצמו. מדד אמון הציבור קפץ בחודש פברואר 2011 ב- 4.4% (על פי המדד שחושב באוניברסיטת מישיגן). גם מדד הציפיות והמדד השוטף עלו והם משקפים את תפיסת ואמון הציבור בכך שהמצב הכלכלי הולך ומתייצב וכי שוק העבודה ישתפר השנה.

גם עלייה רציפה שישית בגובה 2.8% בתוצר המקומי הגולמי מעידה על איתנות המכירות הסופיות של התמ"ג. איתנות זו היא החזקה מאלו שנצפו ב-12 השנים האחרונות. עלייהעקבית בתמ"ג מעידה על תהליך שיקום מתמשך ועיקבי של השוק האמריקני.

מדד האינפלציה נשאר נמוך אף הוא: 1.2% בלבד במדד המחירים של הוצאות משקי הבית ללא מוצרי מזון ואנרגיה. התמהיל של אינפלציה הנשארת בגובה נמוך משולבת עם אינדיקציות שונות להתאוששות השוק מעידה על יציבות ואינה מחייבת העלאת הריבית בחודשים הקרובים.

האם גם מדד הפחד עולה?

בוול סטריט העניינים נראים טובים מהרגיל, דבר הגורמים לספקות אצל ותיקי ההשקעות. אמנם סוכנות הידיעות רויטרס פירסמה כתבה עם הכותרת קנו הכל לאחר שלושה שבועות רצופים של עליות במדדי המניות בניו יורק אך הותיקים גם מזהירים מפני מימוש רווחים וירידות המחכות מעבר לפינה.

מצד אחד השוק נראה בעלייה חדה כלפי מעלה, ומצד שני רבים מרגישים כי מדובר בעלייה חדה מדי אשר בעקבותיה תגיע הנפילה. לדוגמה, בשנה האחרונה, מדד ה- S&P 500 עלה ב-6.8% וב-6 החודשים האחרונים זינק ב-20%. הסיבה לעליות האחרונות היא הכסף שמוזרם לנכסים בעלי סיכון כמו מניות ברבעון האחרון של 2010. הפד שומר על ריבית נמוכה ועל תוכנית הרחבה מוניטארית שנייה (QE2) לרכישת אג"ח ממשלתיות ב-600 מיליארד דולר.

את החששות מרגישים בירידה במחזורי המסחר ועלייה במדד הפחד.ממוצע מספר המניות שנסחרו ירד ירידה של יותר מ-15% לעומת הממוצע בשנה שעברה. את רמת החרדה של המשקיעים קל יותר לראות על פי היקף פעולות המסחר שנעשו.

גם שוק הנדל"ן בחגיגה

לא רק שוק ההון אטרקטיבי למשקיע הישראלי אלא גם שוק הנדל"ן. מאז התפוצצות בועת הנדל"ן ומשבר הסאב פריים קיימות יחידות נדל"ן במחירים זולים במיוחד, במיוחד במדינות שנפגעו במיוחד במשבר: אריזונה, פלורידה, קליפורניה ונבאדה. חברות תיווך ישראליות רבות פועלות במרץ בשוק הנדל"ן האמריקני. דירה בארה"ב כהשקעה בנכס מניב או למטרות יצירת רווח מהשבחת הנכס הן עדיין בגדר השקעה ברמת סיכון גבוה כיוון ששוק זה, למרות סימני ההתאוששות שהוא מראה, עדיין מתאפיין במגמה של חוסר בהירות לגבי העתיד הקרוב.

שוק ההון והנדל"ן האמריקניים נראים קורצים מאד בימים אלו למשקיע הישראלי אולם קימת במקביל גם תחושה כאילו לא כל הירידות כבר מאחורינו ועדיין צפויות לנו ירידות בעתיד הקרוב בדרך להתייצבות לעליית השוק.


הקורס המקצועי 
השיטה והכלים שלנו שיהפכו אותך למקצוענ/ית במסחר
29 נובמבר 2015
מסחר יומי בשיטת הקרקוף והכלים שלנו יהפכו אותך למקצוען עם הכנסה יומית מכובדת מסחר יומי בשיטת הקרקוף
פרטים נוספים ...
 
 
 
סדנאת מודל מרקט פרופייל ווליום וארגז הכלים שלנו 1 למאי 2016
המודל ששינה את חייהם של אלפי סוחרי יום כלי חובה לסוחר יום מקצועי 
מידע נוסף ...
 
 בונוס כלול
 
פתח/י חשבון מסחר עצמאי בחוזים  openecry.OEC,אופן אי קרי ברוקר
+ ברוקרים מובילים ארה"ב
+ העמלות הכי נמוכות
+ שרות מעולה (בעברית)
 
מידע נוסף ...
 
 
 עקבו אחרינו

קווי תמיכה והתנגדות למסחר יומי מפורסמים בטוויטר

לחצו לבלוג שלנו בגוגל

דברו איתנו בסקייפ

צפו בסרטונים בפייסבוק

 

צפו בסרטונים שלנו ביוטיוב

צפו בסרטונים ב דוט סאב

 

הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק

לחצו לבלוג שלנו בקפה דמרקר
 
 
קורס מקצועי למסחר יומי
הצטרפו היום
להרשמה/התענינות
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *


 


קורס-ניתוח-טכני-למתחילים---חינם

 כתבה בעיתון דמרקר משה בינדר מדריך במקצוע המסחר היומי בחוזים עתידיים

 
לייבסיטי - בניית אתרים