אתר מקצועי מסחר יומי בחוזים עתידיים

 
סדנה למסחר יומי בחוזים עתידיים -הצטרפ/י היום למקצוענים  |  שכר הוגן ב 60 דקות ביום  |  Blog  |  סדנה מקצועית למסחר יומי - כניסה חופשית  |  שיטת מסחר " בר התעייפות "  |  פורומים  |  סדנה מעשית לניתוח ביד אסק  |  מסחר דמו בסיירה - סרטון הדרכה  |  akivas-trades  |  
דף הבית >> מידע לסוחר >> ספרים מומלצים
 
  
נהוג לומר כי "ידע הוא כוח". האמת היא שידע איננו כוח. ראוי היה יותר לומר "ידע הוא חוזק, היישום הוא כוח". הסחר בניירות ערך נהיה הגיוני מאד כשהוא מיושם בצורה שיטתית שמאפשרת לימוד. רוב הברוקרים אינם מגיעים לתובנה זו, כיוון שהם ממשיכים לחפש קרן השפע, את הרווח הקל. אין דבר כזה. כדי להצליח צריך ללמוד משמעת, ולאחר מכן ליישם באופן ממושמע את הידע בתחום הסחר. השילוב של ידע ומשמעת מבטיח תוצאות. להלן תיאור תמציתי של כמה ספרים המומלצים לשם כך.
 

 

  ספרים
 
Technical Analysis from A to Z
by Steven B. Achelis

הספר משלב בין הסבר מפורט על אנליזה טכנית לבין סקירות, פרשנויות, תחשיבים ודוגמאות של יותר מ-135 אינדיקטורים טכניים ואופן תפקודם בתנאי שוק רגילים. הספר הוא כלי מצוין לברוקרים חדשים. די בהסברים הקצרים ובתיאורי הנוסחאות כדי לעזור לברוקר לזהות כיצד פועל אינדיקטור מנקודת הראות של יישום שגרתי. לצורך יתר העמקה וניתוח, על הברוקרים לחפש ספרים שנכתבו ספציפית אודות האינדיקטור המבוקש.
 

המלצה: 
ספר נהדר למתחילים
מחיר: באתר

לינק לאמזון:
 
לחץ כאן 

Technical Analysis of the Financial Markets by John Murphy
ספר זה מכסה את היסודות של טכנולוגיית המחשבים, כלים טכניים ואינדיקטורים, וכולל גם חומר על "תרשימי פמוט" [candlestick chart: תרשים ובו מחירי השיא, השפל, הפתיחה והסגירה של נייר ערך נתון בכל יום לאורך תקופת זמן נתונה], קשרים בין שווקים, מניות [stocks] ורוטציה של מניות, בלוויית שלל דוגמאות ואיורים. החל מפענוח תרשימים, עבור בהבנת אינדיקטורים וכלה בתפקיד המכריע שממלאת אנליזה טכנית בהשקעות, הקוראים מקבלים סקירה שיטתית ומובנת של אנליזה טכנית, עם דגש מיוחד על שוקי סחורות עתידיות. זהו ספר אידיאלי לברוקר המתחיל, וכלי עיון מצוין בעבור כל ברוקר באשר הוא.
 
המלצה: 
ספר עיון טוב
מחיר: באתר

לינק לאמזון:
 
לחץ כאן 

How I Made 2,000,000 in the Stock Market by Nicolas Darvas
זהו ספר קלאסי מאת ניקולס דארווס המגולל את עליותיו ומורדותיו בוול סטריט. זהו ספר חובה לכל מי שרוצה ללמוד איך התודעה עובדת עם השוק. דארווס מתאר כיצד הרוויח והפסיד מיליונים בשוק, ומלמד לקחים מחוויות שרק ברוקרים מעטים העזו לחוות. קריאת חובה לברוקרים צעירים.
המלצה: 
קריאת חובה לברוקרים צעירים
מחיר: באתר

לינק לאמזון:
 
לחץ כאן 

Trader Vic - Methods Of A Wall Street Master by Victor Sperandeo
ספרנדאו הוא ברוקר מצליח מוול סטריט החולק עם קוראיו כמה מהתיאוריות החשובות שלו על סחר במניות. הספר אינו מקיף את כל נושאי הסחר בבורסה, אך שופך אור על סחר בעזרת סטטיסטיקה. שיפור הסיכויים לטובת המסחר הוא אחת הדרכים המעשיות ביותר להצלחה, דרך שמעטים ההולכים בה כיוון שהרוב מעדיפים את גישת ההתעשרות המהירה. לנוכח הצלחתו המוכחת של ספרנדאו בשוקי המניות, ראוי שהברוקר המנוסה יקרא את הספר בעיון וינסה ליישם לעצמו את העקרונות המוצגים בו באופן שישפר את שיטתו הקיימת.
 

המלצה: 
קריאת חובה לברוקרים מנוסים
מחיר: באתר

לינק לאמזון: 
לחץ כאן 


Market Wizards by Jack D. Schwager
שוואגר הוא אנליסט מנוסה שלקח על עצמו לראיין ברוקרים מובילים ולזהות את סודות ההצלחה שלהם. בספר זה, משכיל שוואגר לשפוך אור על אופן הפעולה של דפוסי המחשבה של ברוקרים מצליחים. Market Wizards הוא ספר מצוין לכל הברוקרים. תהא רמת נסיונם אשר תהא, כל הברוקרים יוכלו להפיק מספר זה לקחים שיתאימו לסגנון הסחר שלהם.
 
המלצה: 
קריאת חובה לכל ברוקר
מחיר: באתר 

לינק לאמזון:
 
לחץ כאן 

Martin Zweig's Winning on Wall Street by Martin Zweig
צווייג מנחה את הקוראים כיצד לנצל לטובתם את הסטטיסטיקה. הספר מכסה אותות מהימנים רבים המאפשרים סיכויי הצלחה גבוהים. הוא דומה ל-Trader's Almanac, אך מכסה נושאים ביתר פירוט וביאור. זהו מקור מצוין לרעיונות ולהדרכה. כל הברוקרים צריכים לקרוא את הספר הזה, אך הוא יועיל במיוחד לברוקרים שאינם מנוסים בשימוש בסטטיסטיקה.

המלצה: 
קריאת חובה לברוקר העובדים בשיטה סטטיסטית
מחיר: באתר

לינק לאמזון: 
לחץ כאן 


Street Smarts by Laurence Connors and Linda Bradford Raschke
ספר זה סוקר דפוסים שונים המתגלים בשוק. כמה מהם מקוריים וכמה מהם שאולים מברוקרים מצליחים אחרים. אף שהצלחתם של מחברי הספר מפוקפקת, הכלים המתוארים בו ילמדו את הברוקר כיצד לזהות דפוסים ייחודיים ולהעלות את סיכויי הצלחתם. זהו ספר אידאלי לברוקר האקטיבי, אך הוא מכיל בכל זאת כמה אסטרטגיות מיצוב. אנו ממליצים לכם לקנות את הספר הזה אם יש לכם כסף מיותר להוציא. אלמלא כן, נסו לרכוש אותו ב-ebay או חפשוהו בספריה.

המלצה: 
ספר טוב לברוקרים מתקדמים
מחיר: באתר

לינק לאמזון
לחץ כאן 

   

 

לייבסיטי - בניית אתרים