אתר מקצועי מסחר יומי בחוזים עתידיים

 
סדנה למסחר יומי בחוזים עתידיים -הצטרפ/י היום למקצוענים  |  שכר הוגן ב 60 דקות ביום  |  Blog  |  סדנה מקצועית למסחר יומי - כניסה חופשית  |  שיטת מסחר " בר התעייפות "  |  פורומים  |  סדנה מעשית לניתוח ביד אסק  |  מסחר דמו בסיירה - סרטון הדרכה  |  akivas-trades  |  
לסחור איתנו און ליין חינם
הצטרפו לעקיבא ומשה
בימי חמישי למסחר און ליין איתנו.הכלים והשיטה שמייצרים כסף
פרטים נוספים והרשמה  ...
 
 
 
טרידים נבחרים בערוץ שלנו
Loading...
Chat with me or call me
סיירה צארט חינם Free sierrachart 

מסחר במט"ח ידע ששוה כסף
מסחר במט"ח הוא מסחר בו שני הצדדים קונים ומוכרים מטבעות זרים. שני הצדדים הם גם הקונים וגם המוכרים - למעשה מדובר בסחר חליפין של טובין תמורת טובין, או במקרה זה – מטבע כנגד מטבע: כאשר מבוצעת עסקה במט"ח קונים או מוכרים מטבעות זרים באמצעות מטבעות אחרים. שני הצדדים זוכים בסוף העסקה במטבעות שקנו, ומשלמים במהלך העיסקה במטבעות שהיו בידיהם.
שוק המט"ח הוא שוק המסחר הגדול בעולם. המסחר מתנהל בין הבנקים השונים ובין הבנקים ללקוחות באופן מקוון. המסחר בשוק המט"ח הוא מסחר רציף המתנהל 24 שעות ביממה, חמישה ימים בשבוע. כיוון שהסוחרים מגיעים מהעולם כולו, שעות המסחר הפעילות סובבות סביב שעות היממה כולה, וההיקף הגדול של המסחר ומספר הסוחרים מבטיח כי לכל עסקה ימצא קונה כמעט באופן מיידי.
5 יתרונות בולטים של שוק המט"ח
1.      מינוף גבוה - מרבית המסחר בשוק המט"ח הוא מסחר עתידי כלומר בין ביצוע העיסקה למימושה יכול לעבור פרק זמן של ימים ואף שבועות. פער זמנים זה מאפשר לתת מינוף גבוהה במיוחד בשוק המט"ח, מינוף שיכול להגיע לפי 20, 100 ואף 200 מהיקף ההשקעה הראשונית. לדוגמה, בהשקעה של 100$ ומינוף של 1:100, העסקה עצמה מתבצעת בהיקף של 10,000$. מינוף גבוה מאפשר להרוויח סכומים גבוהים במיוחד גם עבור השקעות בסכומים נמוכים, אולם גם עלולים לגרום להפסדים כבדים גם עבור השקעה בסכום נמוך.
2.      עמלות נמוכות במיוחד – בניגוד לשווקי מסחר אחרים בשוק ההון, אין עמלות קניה ומכירה כלל, ועלות התנועות נמוכה ונובעת מהפרשי המרווחים (הפיפסים) בין ציטוטי המכירה והקנייה. לדוגמה, אם הציטוט (שער חליפין) הוא של 1.1990 דולר ליורו לקנייה וציטוט של 1.9887 דולר ליורו למכירה. הרווח של בית ההשקעות או הבנק הוא אותו המרווח בין שני ציטוטים אלו. תיאורתית, אם מבצעים שתי עסקאות בו זמנית על אותו הסכום בין אותם שני מטבעות, למשל קניית יורו באמצעות דולרים וקניית דולרים באמצעות יורו, בהנחה ששתי העסקאות מבוצעות בו זמנית בסכום השווה למיליון דולר, מבצע העיסקאות ישאר ובידו 300$ פחות ואילו בית ההשקעות ירוויח 300$.
3.      נזילות גבוהה – בגלל היקף המסחר והקונים הגבוה, ביצוע העסקאות בשוק המט"ח הוא כמעט מיידי. בכל שעה משעות היממה ימצאו הקונים והמוכרים לביצוע העסקאות. בגלל היקף המסחר הגבוה גם התנודתיות בשוק היא מעטה יחסית.
4.      השקעה ראשונית נמוכה – בגלל המנוף הגבוה הנהוג בשוק המט"ח, בתי השקעות רבים מאפשרים פתיחת חשבון מסחר במט"ח החל מסכומים נמוכים בני 100$-200$.
5.      שעות נוחות, מיקום נוח – המסחר בשוק המט"ח מתנהל על גבי פלטפורמות מקוונות וללא בורסה מרכזית כלשהי. הסוחרים מגיעים מכל קצות תבל, ומכל אזורי הזמן כך שפעילות המסחר ערה בכל שעות היממה. שעות הפעילות מאפשרות מסחר במט"ח בזמנים הנוחים למשקיע, גם אם מדובר בשעות הקטנות של הלילה. כיוון שהמסחר מקוון ניתן לנהלו מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט, דבר המאפשר ביצוע פעולות המסחר מהנוחות של הבית, המשרד או בית הקפה.
מה נדרש כדי להתחיל ולסחור בשוק המט"ח?
קיימות היום בשוק חברות רבות המאפשרות גישה לפטפורמות מסחר מקוונות מתקדמות בהן ניתן להתחיל ולסחור באופן עצמאי. פתיחת חשבון השקעות באחת החברות האלו והתקנת התוכנה המאפשרת גישה למסחר הם הצעדים הראשונים הנדרשים במסחר בשוק המט"ח. כיוון ומדובר בשוק ספקולטיבי בו אפשרויות הרווח גבוהות מאד אך כמוהן גם הסיכונים, רצוי ללמוד שיטות ניתוח של השוק ולדבוק בהתמדה בתוכנית עבודה מסודרת כדי להמנע מסיכונים ככל האפשר.
רצוי להתחיל באימון במסחר מעל הפלטפורמה הנבחרת, אופציה שחברות רבות מאפשרות. בעת האימון מבצעים פעילות השקעה ללא ביצוע ההשקעה בפועל על מנת ללמוד את מערכת המסחר ואת תנאי המסחר בשוק, ובדי לגבש תוכנית מסחר פועלת.
למרות אפשרויות המינוף הגבוהות, רצוי להתחיל להשקיע במינוף קטן יחסית של פי 2,3 או 5 מגובה ההשקעה, ולעולם לא להשקיע יותר מכפי שמוכנים להפסיד.
שוק המט"ח הוא שוק המאפשר רווחים יפים בפרקי זמן קצרים, אולם ככל תחום הוא דורש לימוד ואימון, תיכנון תוכנית ועמידה בה גם אם הדבר דורש סבלנות.
מט"ח וחוזים עתידיים
לאחר קבלת מיומנות במסחר רצוי לעבור למסחר במטבעות דרך בורסה לחוזים עתידיים כגון CME
המסחר הבורסאי עדיף על מסחר דרך עושי שוק , שוק החוזים מפוקח , המסחר ללא ספרד  עם עמלה נמוכה יותר.
 

הקורס המקצועי 
השיטה והכלים שלנו שיהפכו אותך למקצוענ/ית במסחר
29 נובמבר 2015
מסחר יומי בשיטת הקרקוף והכלים שלנו יהפכו אותך למקצוען עם הכנסה יומית מכובדת מסחר יומי בשיטת הקרקוף
פרטים נוספים ...
 
 
 
סדנאת מודל מרקט פרופייל ווליום וארגז הכלים שלנו 1 למאי 2016
המודל ששינה את חייהם של אלפי סוחרי יום כלי חובה לסוחר יום מקצועי 
מידע נוסף ...
 
 בונוס כלול
 
פתח/י חשבון מסחר עצמאי בחוזים  openecry.OEC,אופן אי קרי ברוקר
+ ברוקרים מובילים ארה"ב
+ העמלות הכי נמוכות
+ שרות מעולה (בעברית)
 
מידע נוסף ...
 
 
 עקבו אחרינו

קווי תמיכה והתנגדות למסחר יומי מפורסמים בטוויטר

לחצו לבלוג שלנו בגוגל

דברו איתנו בסקייפ

צפו בסרטונים בפייסבוק

 

צפו בסרטונים שלנו ביוטיוב

צפו בסרטונים ב דוט סאב

 

הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק

לחצו לבלוג שלנו בקפה דמרקר
 
 
קורס מקצועי למסחר יומי
הצטרפו היום
להרשמה/התענינות
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *


 


קורס-ניתוח-טכני-למתחילים---חינם

 כתבה בעיתון דמרקר משה בינדר מדריך במקצוע המסחר היומי בחוזים עתידיים

 
לייבסיטי - בניית אתרים